IBEROSTAR BIJELA DELFIN 4*
25% попуст за уплата до 31.05.2021 за период на престој 28.05-19.09.2021
20% попуст за уплата до 31.05.2021 за период на престој 20.09-26.10.2021

Тип на Соба

15.05.-03.06. 20.09.-03.10.

04.06.-24.06. 23.08.-19.09.

25.06.-15.07.

16.07.-22.08.Цена по соба на ден на база Аll Icnlusive


DBL


2 ADL

108

146

171

185


DBL MV


1 ADL

104

143

166

180


2 ADL

116

158

185

200


TRPL


2 ADL

118

161

187

202


2ADL +1 CHD( 2-6.99)

118

161

187

202


2 ADL+ 1CHD (7-14.99)

147

201

234

253


3 ADL

153

209

243

263


Мин.престој

3 ноќи

3 ноќи

4 ноќи

4 ноќи


Туристичка Такса се наплаќа на лице место


 

СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА (валидна за уплата до 31.05.2021)

Iberostar Bjela Park 4*
Iberostar Bjela Delfin 4*

Цените се дадени по лице на ден во евра / на база All Inclusive

Тип на Соба

Кап.на соба

01.05-05.06

06.06-26.06

27.06-10.07

11.07-28.08

29.08-26.09

Standard Room

2

33

45

52

61

52

Standard Room
Side Sea View

2+2

38

47

57

66

57

Standard Room
Sea View

2+2

43

52

61

71

43

Цена по соба на ден

Family Room

2+2

76

94

113

132

113

Напомена:
За резервација е потребно 50% уплата на депозит, останатиот дел се доплаќа на 10 дена пред патување
Туристичка такса и хотелско осигурување 1,20€ по лице на ден се наплаќа на лице место; Деца 2-17,99 години 0,60€ по лице на ден
3-то возрасно лице 30% попуст. Доплата за еднокреветна соба 50% од цената во табелата
Цените се дадени во €, уплата исклучиво во денарска противредност по курс 1€=61,8 Денари.

Политика за деца:
1-во дете до 11,99 години со 2 возрасни лица ГРАТИС
2-ро дете до 11,99 години со 2 возрасни лица 50% попуст од цена на возрасно лице
2 деца до 11,99 години во Family Room ГРАТИС
2 деца до 17,99 во Family Rooм со 2 возрасни лица 50% попуст
Политика за откажување:
16 дена пред пристигнување во хотелот без пенали