ЗИМА 2021 / 2022

ŽUPA WELLNESS & SPA 3+* - КОПАОНИК
10% попуст за уплата до 20.10.2021

Цените се дадени за НАЕМ на апартман за 7 ноќи

 

 

09.12

19.12

19.12

26.12

26.12

02.01

02.01

23.01

23.01

30.01

30.01

06.02

06.02

13.02

13.02

20.02

20.02

06.03

06.03

13.03

13.03

20.03

20.03

27.03

Бр.на ноќи

Мах лица

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

Aпп 2

2

256

435

708

707

476

438

476

580

580

442

331

230

Aпп 3

3

288

490

797

796

536

493

536

652

652

497

373

259

Aпп 4

4

320

544

886

884

595

547

595

725

725

552

414

288

Aпп 5

5

368

626

1018

1017

684

630

684

833

833

635

476

331

Aпп 6

6

448

762

1.240

1.238

833

766

833

1.014

1.014

773

580

403

Aпп 7

7

493

838

1.364

1.362

916

843

916

1.116

1.116

850

638

443

Акции пресметани во цената

7=6

-10%

 

-10%

-15%

-15%

-15%

-20%

7=6

7=6

7=5

7=5

 

Дневен ценовник

Max
лица

09.12

19.12

19.12

26.12

26.12

02.01

Нед-Чет

26.12

02.01

Чет-Нед

02.01

23.01

23.01

30.01

30.01

06.02

06.02

13.02

13.02

20.02

20.02

06.03

06.03

13.03

13.03

20.03

Апп 2

2

42

69

87

120

112

80

74

80

104

97

74

55

Aпп 3

3

48

78

98

135

126

90

83

90

117

109

83

62

Aпп 4

4

53

86

109

150

140

100

92

100

130

121

92

69

Aпп 5

5

61

99

126

172

161

115

106

115

149

139

106

79

Aпп 6

6

74

121

153

209

196

140

129

140

182

169

129

97

Aпп 7

7

82

133

168

230

216

154

142

154

200

186

142

106

Во цената е вклучено:
- Цените се дадени НАЕМ на студио / апартман
- Користење на Ски гардеробер
- Wi- Fi

Во цената НЕ Е вклучено:
- Полупансион (доплата е задолжителна во период 19.12-20.03) 19€ по лице на ден за возарасни; Деца 2-10 години 9,5€ по лице на ден; Деца до 1,99 години ГРАТИС;
- Tуристичка такса (задолжително се наплаќа во агенција) 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
- Wellness & Spa центар – внатрешен базен (димензии 9х4,5m), џакузи, сауна, релакс зона (користење на спа центар се доплаќа на лице место);
- Подземна гаража 8€ на ден по кола (плаќање на лице место – резервација не е дозволена);

Ковид политика:  Хотелот гарантира поврат на уплатени средства во случај:

На потврдено приуство на корона вирус на едно или повеќе лица на кои се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест) или при затворање на граници

Напомена:
- Цените се дадени во ЕУР, плаќање се врши исклучиво во денарска противредност по кур 1€=62 денари.