ЗИМА 2021 / 2022

VILA SAN- Копаоник

Попусти:

- За престој од минимум 7 ноќи 15% попуст
- За престој од минум 7 ноќи 29% попуст ( валиден за период 12.12-19.12.2021 / 27.03-03.04.2022)

 

Цените се дадени по соба на ден на база наем

Период

Смена

1/3 Студио

1/4 Апартман

1/6 Апартман

12.12-19.12

Нед/Нед

40

55

80

19.12-26.12

Нед/Нед

53

80

93

26.12-02.01

Нед/Нед

98

130

142

02.01-23.01

Нед/Нед

53

79

95

23.01-06.02

Нед/Нед

47

69

85

06.02-20.02

Нед/Нед

70

88

110

20.02-13.03

Нед/Нед

45

55

75

13.03-03.04

Нед/Нед

40

50

60

Цените се во евра а плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1 еур = 62 денари

Во цената е вклучено:
- Наем на Студио / Апартман
- Користење на спа центар ( џакузи, тепидариум, солена соба, 2 вида сауни)
- Детско катче
- Надворешен паркинг
- Wi-Fi низ цел објект
Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС (плаќањето се врши во агенција)

Напомена:
- Во хотелот е дозволен престој на домашни миленичиња (со претходна резервација) ГРАТИС
- За престој од 2 ноќи цените се зголемуваат за 20%