ЗИМА 2021 / 2022

VILA MILMARI – КОПАОНИК


Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ
Цените се во евра а плаќањето е исклучиво во денари по курс 1 еур = 62 денари

Тип на сместување

01.12

27.12

28.12

04.01

05.01

15.01

16.01

10.02

11.02

26.02

27.02

01.04

Мин.ноќи

3

5

3

3

3

3

S2 – Студио за 2 лица

40

68

48

44

56

40

S3- Студио за 3 лица

49

85

57

55

71

49

S4- Студио за 4 лица

51

91

60

59

75

51

Аpp 2-Лукс AПП за 2 лица

53

95

65

61

78

53

Аpp 4-AПП за 4 лица

55

100

69

63

80

55

DPLX 4 Lux-Дуплекс до 5 лица

73

110

85

81

100

73

DPLX 4-6 -Дуплекс за 6 лица

75

125

99

87

116

75

President

120

180

150

140

160

120

 

Во цената е вклучено:
- Наем на студио / апартман за минимум 3 ноќи
- Ваучер со 30% попуст за содржините на спа центар во склоп на H.Milmari Resort
- Wi-FI
- Надворешен паркинг (лимитиран број на места)
- Ски гардеробер

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
- Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден

Напомена:
- За престој помалку од 3 ноќи се доплаќа 20% од цените прикажани во табелата.
- Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
- Дете 0-4,99 години со две возрасни лица доколку користи заедничко легло - ГРАТИС

Ковид политика: хотелот гарантира поврат на уплатени средства во случај: на потврдено приуство на корона вирус на едно или повеќе лица на кои се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест) или затворање на граници