ЗИМА 2021 / 2022
Хотел
JUNIOR 3* – Копаоник (Брзече)
Ски Опенинг 9.12 - 12.12.2021Пакет 4 дена / 3 ноќи по лице 78€

 

Во цената е вклучено:
- Полупансион (појадок и вечера);
- Ски гардеробер;
- Надворешен паркинг;
- Wi-Fi;

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; деца до 6,99 години ГРАТИС;

Услови за деца:
- 1-во дете во присуство на две возрасни лица до 6,99 години ГРАТИС;
- 2-ро дете во присуство на две возрасни лица 7-11,99 години доплата 13€ по лице на ден;