ЗИМА 2022 / 2023
Вила ZVONCICA

ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА ЗА 7 НОЌИ

Тип на соба

Лица

04.12-11.12

11.12-25.12

25.12-29.01

29.01-12.03

Студио 1+1

До 2

512

597

640

555

Апартман 2

До 6

725

767

1.025

767

Апартман 3

До 8

767

836

1.109

836

ВИП Апартман

До 5

1.025

1.407

1.407

1.276

Петар Пан Апартман

До 7

1.500

1.500

1.577

1.493

Минимум престој

3

3

7

7

Помал број на ноќевања исклучиво на барање


Во цената е вклучено:
Наем на студио / апартман
Користење на Ски гардеробер
Wi-Fi
Секојдневно одржување
Рецепција 24/7

 


Во цената не е вклучено:
Туристичка такса 1€ за лице на ден, деца од 7 до 15 год. 0.70€ , деца до 7 гратис
Хотелско осигурување 0.20€ за лице на ден
Доплатите се вршат во агенција


Опис на сместување:
Студио 1+1 ( максимум 2 лица) – 1 просторија со 2 софи на развлекување 19 m².
Апартман 2 (максимум 6 лица)- 2 простории, спална соба со француско легло, дневна соба со 2 софи на развлекување, квадратура до 35 m².
Апартман 3 (максимум 8 лица) – 2 простории, спална соба со француско легло, дневна соба со 3 софи на развлекување , квадратура до 40 m².
ВИП апартман (максимум 5 лица) – две спални соби со француски легла, дневна соба со аголна гарнитура, квадратура 40-50 m²
Петар Пан Апартман ( максимум 7 лица) – две спални соби со француски легла, во галерија софа на развлекување и дневна соба со аголна гарнитура


ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД