ЗИМА 2023 / 2024 – КОПАОНИК
VILA KOPAONIK
http://www.vilakopaonik.com/

Цените се дадени по СОБА

Тип на сместување

Мах лица

01.12-10.12

10.12-24.12

24.12-28.01

28.01-10.03

10.03-24.03

Број на ноќи

3

3

7

7

7

Цена по смена/ноќи

Цена за 1 ноќ

Цена за 1 ноќ

Цена за 7 ноќи

Цена за 7 ноќи

Цена за 7 ноќи

1+1 Студио

До 3

73

79

555

511

512

2+1 Студио

До 5

85

98

725

640

598

Вип 1 Апартман

До 6

123

141

1.241

986

863

Вип Апартман

До 5

141

190

1.327

1.218

986

Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=62 денари.

Во цената е вклучено:
- Наем на Студио / Апартман
- Користење на ски гардеробер
- Wi-FI
- Секојдневно одржување на студио / апартман

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
- Туристичка Такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС
- Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
- Подземна гаража 13€ по лице на ден (плаќање на рецепција)

Опис на сместување:

Студио: постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
- 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
- 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m². Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпорет, мини фрижидер). Исто така располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI, пешкири. Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
- Составен од 2 простории - дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување. Квардатура околу 65m².
Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпорет,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 LCD TV, балкон ,Wi-FI, пешкири.

Вип Апартман
- Апартманот е составен од 3 простории - дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна, една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање. Квадратура на апартманот е околу 78 m². Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпорет, мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 LCD TV, балкон ,Wi-FI, пешкири. Апартманот располага со мини приватна сауна.